Zmiany w Zarządzie IQS

IQS powołuje Radę Nadzorczą, do której przechodzi wieloletni partner zarządzający i współudziałowiec spółki – Matt Wójcik. Funkcję prezesa Zarządu nadal pełnić będzie Alina Lempa. W nowej roli, jako chief commercial officer, do zarządu powołany został Michał Rogowski.
O autorze
1 min czytania 2021-01-07

Po 26 latach pracy operacyjnej z Zarządu IQS odchodzi Matt Wójcik, który od tej pory swoją wiedzę i doświadczenie będzie wykorzystywał w nowopowstałej Radzie Nadzorczej. W swojej nowej roli Wójcik będzie koncentrował się na strategicznym oraz długofalowym rozwoju firmy.

W skład utworzonej Rady Nadzorczej weszli również Jacek Olechowski oraz Edyta Gurazdowska z Zarządu Mediacap.

Wraz z początkiem roku, do IQS dołączył Michał Rogowski, który zajął stanowisko chief commercial officer. Nowy członek Zarządu nadzoruje pion badań, który tworzą obecnie trzy zespoły ilościowo-jakościowe, a także dział handlowy firmy.

Michał Rogowski z branżą badawczą związany jest od 20 lat. Z wykształcenia jest psychologiem ekonomicznym. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej pracował w takich firmach jak: CASE, Pentor, TNS, a ostatnie lata, jako Business Development Director & Strategic Account Partner, w Kantar Polska. Specjalizował się w badaniach z obszaru innowacji, segmentacji, marki i zachowań nabywców.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Ze spółką rozstaje się Grzegorz Giza, pełniący dotychczas funkcję Chief Growth Officer.

Słuchaj podcastu NowyMarketing