Bricomarché wprowadziło możliwość zakupów online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bricomarché wprowadziło możliwość zakupów online

Od lutego br. klienci Bricomarché mogą korzystać z nowej strony internetowej sieci. Wraz z nią pojawiło się wiele nowych udogodnień, w tym możliwość robienia zakupów przez Internet.

Nowa strona internetowa pozwala na nieograniczony dostęp do ponad 13 tysięcy artykułów z oferty Bricomarché. W najbliższym czasie sieć zapowiada intensywne prace nad wzbogacaniem bazy produktowej. Dzięki modernizacji strony internetowej, kupujący zyskali możliwość zapoznania się z większością asortymentu dostępnego w sklepach stacjonarnych, jak również opcję złożenia zamówienia przez Internet. Obecnie usługa jest dostępna w 5 sklepach Bricomarché: w Koninie, Skierniewicach, Wałczu, Wągrowcu i Zduńskiej Woli.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Zależy nam na tym, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie nowej strony internetowej Bricomarché. Wprowadzone przez nas zmiany umożliwiają kupującym zdalne zapoznanie się z ofertą produktową, możliwość podglądu ceny oraz dostępności towarów w poszczególnych marketach – mówi dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, dyrektor generalna Bricomarché w Polsce. – Dodatkowo, osoby decydujące się na zakupy w naszej sieci zyskują szerokie spektrum form dostawy – dodaje Jańczak-Stefanide.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij