Video Brothers – nowa agencja MCN i producent formatów internetowych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Video Brothers – nowa agencja MCN i producent formatów internetowych

Startuje agencja treści premium stawiająca za swój cel łączenie nadawców TV z Internetem oraz youtuberów z rynkiem mediów tradycyjnych.

Na początku września zadebiutowała agencja Video Brothers. Podmiot posiada licencję Youtube umożliwiającą grupowanie kanałów internetowych twórców i dzielenie się z nimi zarobkami z reklam (MCN). Zespół dysponuje bogatym zapleczem technicznym oraz ekipą certyfikowanych współpracowników.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Youtube kojarzy nam się z youtuberami, tymczasem coraz częściej spotykamy w tym gronie gwiazdy ze szklanego ekranu oraz profesjonalne podmioty, chcące działać w tej przestrzeni i efektywnie zarabiać na swoich treściach. Jako Video Brothers już teraz im to umożliwiamy – mówi Łukasz Skalik, szef agencji.

Obecnie pod adresem videobrothers.tv możemy oglądać teaserową odsłonę projektu. Równolegle trwają intensywne przygotowania do pełnego startu. „Podpisujemy pierwsze umowy z kluczowymi partnerami, wśród których nie zabraknie znanych internetowych gwiazd, muzyków, a nawet stacji telewizyjnych zainteresowanych szerszą ekspansją oraz ochroną swoich praw autorskich w obrębie platformy Youtube” – mówi Patrycja Marszałek, która pokieruje PR i komunikacją marki Video Brothers oraz pozycjonowaniem partnerów agencji w mediach.

W pełnej odsłonie Video Brothers ma ruszyć pod koniec roku. Agencja przez ten czas będzie skupiona przede wszystkim na pozyskiwaniu reklamodawców, rozwoju portfolio kanałów i wspieraniu internetowych twórców. „Przekazujemy wiedzę w zakresie produkcji i optymalizacji, zapewniamy wsparcie sprzętowe i kreatywne oraz lokujemy naszych partnerów w prasie, telewizji, portalach. Stawiamy nie tyle na dojrzałych youtuberów, choć kilku z nich zobaczymy w nowej, ciekawszej odsłonie, co przede wszystkim na wyszukiwanie i wspieranie nowych twarzy. Największy nacisk kładziemy na treści merytoryczne i wyspecjalizowane w określonej dziedzinie. Naszą ambicją jest wprowadzenie na stałe internetowych twórców na ekrany TV oraz ich lepsze pozycjonowanie w serwisach tematycznych” – mówi Łukasz Skalik, szef Video Brothers.

Agencja będzie również produkować własne formaty na zlecenie podmiotów z rynku interaktywnego, w których osadzani zostaną internetowi twórcy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij