Sklep RTV, w którym straszy? Przerażający żart w kampanii promującej horror Rings

Sklep RTV, w którym straszy? Przerażający żart w kampanii promującej horror Rings

3 lutego odbędzie się światowa premiera filmu „Rings”, kontynuacji horroru z 2002 r. Z tej okazji Paramount Pictures przygotowało straszny żart.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Prank zapowiadał się niewinnie - prezentacja możliwości nowych telewizorów, dane techniczne i newsy o zdobyczach technologicznych, aż tu nagle… Samara Morgan. Straszny żart jest działaniem agencji Thinkmodo. 

W ciągu ostatnich godzin film wyświetlono już 120 mln razy i udostępniono ponad 3 mln razy. 

PS 

Kilka lat temu goście nowojorskiej kawiarni byli świadkami przerażających scen. Rozzłoszczona klientka odkryła, że ma moc przesuwania przedmiotów za pomocą siły woli. Umiejętność tą wykorzystała przeciw mężczyźnie, który zalał jej komputer kawą. Prank okazał się reklamą wchodzącego do kin filmu „Carrie”.

PS 2 

Opętane przez diabła dziecko straszyło ludzi w samym centrum Nowego Jorku. Jego twarz budzi trwogę, dziecko, dodatkowo, wymiotowało na przerażonych przechodniów!

PS 3

Po ataku diabelskiego dziecka, Nowy Jork zaatakowało  zombie. Na Union Square, jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów miasta!

PS 4

Jakiś czas temu mieliśmy okazję zobaczyć żart przygotowany przez adidas Football w którym brał udział Michał Pazdan reprezentant Polski w piłce nożnej, zawodnik Legii Warszawa. Możecie przeczytać o tym → tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij