Marki coraz częściej decydują się na kampanie bez retuszu. Tym razem dla Swimsuits For All pozuje popularna modelka size plus

Marki coraz częściej decydują się na kampanie bez retuszu. Tym razem dla Swimsuits For All pozuje popularna modelka size plus

Wiadomo, nie wszyscy mogą nosić rozmiar 34 – 38. Coraz więcej marek decyduje się na pokazywanie prawdziwego kobiecego piękna bez retuszu w swoich kampaniach. Najnowsza kampania marki Swimsuits For All pokazuje, że piękno nie kończy się na rozmiarze 38.

To nie pierwszy lookbook marki marka Swimsuits For All, w którym uwydatnia się kobiece piękno w większych rozmiarach. Marka specjalizuje się w projektowaniu strojów kąpielowych dla kobiet noszących rozmiary powyżej 38. Brand powstał, by dostarczać kobietom projekty, w których będą czuć się swobodnie nawet na plaży!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Twarzą marki jest Ashley Graham, najpopularniejsza modelka plus size. W najnowszej kampanii, stylizowanej na serial „słoneczny patrol” modelce towarzyszą tancerka Teyany Taylor oraz Niki Taylor.

źródło

To nie pierwsze zdjęcia marki, do których pozowała modelka. O marce mogliśmy już usłyszeć przy okazji sesji zdjęciowej, w której wzięły udział kobiety, które kochają swoje krągłości, Najstarsza z nich miała wtedy 56 lat!

PS

W tym roku najseksowniejszy i znany na całym świecie kalendarz Pirelli zrezygnował ze skąpo ubranych modelek i celebrytek na rzecz prawdziwych, silnych i pięknych kobiet.

PS2 

Aktorki Lena Dunham oraz Jemima Kirk wzięły udział w niezwykłej sesji zdjęciowej dla marki Lonely. Fotografie bez retuszu zachęcają kobiety do pokazywania ich naturalnego piękna. Zdjęcia z sesji → tutaj

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij