Rozstępy, znamiona i blizny po trądziku - Asos chwalony za naturalny wygląd modelek

Rozstępy, znamiona i blizny po trądziku - Asos chwalony za naturalny wygląd modelek

Kiedy wszystkie modowe firmy oficjalnie mówią o popieraniu różnorodności w świecie mody, to przejaw promowania „nowych norm” jest uznawany za sensację. Wciąż największą kontrowersją są "modelki XXL", oskarżane o promowanie otyłości.

A co, jeśli promuje się zdrowo wyglądające kobiety z rozstępami?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Uwagę specjalistów od reklamy i wszystkich kobiet na świecie zwróciła marka odzieżowa Asos, która pokazała w sieci zdjęcia pięknych kobiet w strojach kąpielowych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zdjęcia zaprezentowane przez markę nie są wyretuszowane! Modelki pokazują jak w rzeczywistości wyglądają kobiece ciała. 

 

Czy rozstępy, znamiona i blizny po trądziku powodują, że kobiety przestają być piękne? Jasne, że nie! Klienci marki są zachwyceni nowym i naturalnym wizerunkiem kobiet!

Jednak nie wszystkie użytkowniczki Internetu są tak entuzjastyczne. Niektóre ciągle uważają, że modelki są za chude, a pokazanie rozstępów na skórze nie pomaga walczyć z nierównościami w świecie mody.

A jakie jest Wasze zdanie? Podoba się Wam kampania marki?

PS

We wszystkich kobiecych pismach, ale także na forach internetowych i portalach plotkarskich znajdziemy porady mówiące, że seksowna bielizna potrafi dodać pewności siebie, nawet jeśli nikt oprócz nas samych jej nie widzi. Jednak, czy po przejściu operacji, chorób czy posiadaniu stomii kobiety nadal potrafią czuć się silne i seksowne?

Więcej o kampanii bielizny dla kobiet po operacji → tutaj

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij