Tatuaż z imieniem ex? Brazylijczycy znaleźli sposób, jak pozbyć się problemu, jednocześnie pomagając porzuconym zwierzakom

Tatuaż z imieniem ex? Brazylijczycy znaleźli sposób, jak pozbyć się problemu, jednocześnie pomagając porzuconym zwierzakom

Zdarza się, że nie każda miłość jednak trwa wiecznie. Wtedy na wielu miejscach na ciele zostają niechciane tatuaże z imionami byłych partnerów. Dzięki temu biznes z usuwaniem tatuaży kwitnie.

Jak można zatrzeć nieprzyjemne uczucie związane z noszeniem imienia byłego na ramieniu, jednocześnie pomagając?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja Ogilvy z Brazylii wykorzystała rosnącą tendencję usuwania tatuaży do pomocy fundacji Petz. Kampania ma zachęcić do przyjmowania porzuconych zwierząt. Pomysł jest genialnie prosty — zamiast przejść przez bolesny proces usuwania imienia ex na skórze, należy podać jego imię w salonie tatuażu Tattoo You, współpracującego z agencją, by następnego dnia otrzymać niespodziankę!

Kampania powstała, by ratować porzucone zwierzaki. Według raportu Veja Sao Paulo opublikowanym w styczniu 2017, co najmniej 500 zwierząt ratowanych jest miesięcznie z ulicy.

PS

„Tatuaże Wolności” to projekt polegający na zastąpieniu prymitywnych, szpecących tatuaży więziennych, akceptowanymi społecznie tatuażami artystycznymi. Tym samym pozwalając byłym osadzonym ponownie wystartować w życiu, bez śladów przypominających im o błędach młodości.

PS2

Swojego czasu Pedigree zaprezentowało reklamę, w której czworonogi wypełniają więźniom pustkę po rodzinie i przyjaciołach, zapewniają towarzystwo, motywują do dalszych działań. Są przy nich, gdy zabrakło wszystkich innych. Byli więźniowie i psy ze schroniska dają sobie nawzajem druga szansę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij