24/7Communication jako pierwsza agencja PR została członkiem IAB Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
24/7Communication jako pierwsza agencja PR została członkiem IAB Polska

24/7Communication dołączyła do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Działanie to jest jednym z elementów strategicznego kierunku rozwoju agencji.

„Jesteśmy dumni z tego, że jako pierwsza agencja PR w Polsce przystąpiliśmy do IAB Polska. – mówi Dirk Aarts, Managing Partner 24/7Communication – Dla nas największą wartością z dołączenia do Związku Pracodawców Branży Internetowej jest możliwość wymiany doświadczeń oraz dzielenia się wiedzą z innymi podmiotami, które wpływają na dalszą profesjonalizację zarządzania działaniami PR online. Choć tradycyjne media relations to nadal podstawowe i kluczowe pole działalności 24/7Communication, z każdym kolejnym rokiem to internet staje się coraz istotniejszą platformą realizacji celów komunikacyjnych. Dlatego też agencje PR muszą się reorganizować – aby móc dostarczyć content, który sprosta współczesnym potrzebom. Wstąpienie naszej agencji do IAB Polska tylko potwierdza kierunek, w którym od lat systematycznie się rozwijamy. Niezmiernie ważne jest, aby stale poszukiwać nowych kanałów komunikacji, które są wiarygodne i mają szansę trafić do odpowiedniej grupy odbiorców”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

24/7Communication to agencja oferująca usługi z obszaru komunikacji korporacyjnej, produktu, zarządzania kryzysem, prowadzenia kampanii informacyjno-edukacyjnych, CSR, public affairs i komunikacji wewnętrznej. W 2017 r. agencja otworzyła także własne studio produkcyjne 24/7Studio, które odpowiada m.in. za produkcję video, kreację, copywriting, content publishing, realizację stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz innych rozwiązań z zakresu digital czy poszerzonej rzeczywistości.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij