Monika Brodka, Marcin Gortat i Marek Kamiński w spotach pełnych wrażliwości zapraszają do swojego świata sztuki. Zobacz kampanię Muzeum Narodowego

Monika Brodka, Marcin Gortat i Marek Kamiński w spotach pełnych wrażliwości zapraszają do swojego świata sztuki. Zobacz kampanię Muzeum Narodowego

Muzea nie są dostępne tylko dla wtajemniczonych, to otwierająca się na społeczeństwo przestrzeń, w której każdy może znaleźć coś dla siebie. To miejsce spotkań ze sztuką i innymi ludźmi. Muzeum narodowe w Warszawie zaprosiło do współpracy znanych Polaków, by zabrali nas do swojego świata sztuki.

fot. Muzeum Narodowe

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania „A Ty, co zobaczysz?” zachęca wszystkich do spędzania czasu w otoczeniu sztuki i przekonuje odbiorców, że wizyta w Muzeum to niepowtarzalne doświadczenie. Spoty, które zostały stworzone na rzecz akcji, przedstawiają momenty spotkań nowych ambasadorów Muzeum ze sztuką. Każdy z nich przeszedł inną drogę życiową, ma inną wrażliwość i inne pasje. Wszystkich łączy jedno: sztuka jest dla nich inspiracją.

A Ty, co zobaczysz?

PS

Inną polską kampanią, która jest warta uwagi, jest kierowca vs pieszy. Akcja ma zwrócić naszą uwagę na zagrożenia wynikające z brawury i nieostrożności zarówno przez pieszych, jak i zmotoryzowanych uczestników ruchu drogowego. KRBRD i MIB chcą wpłynąć na zmianę postaw kierowców jak i pieszych!

PS2

Dużo mówi się również o nowej kampanii Diora „Co zrobiłabyś dla miłości?”, która opatrzona została hasztagiem #Diorlovechain, za którego użycie na Instagramie i Twitterze Dior przekaże dolara dla organizacji WE Charity! Więcej o kampanii przeczytacie → tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij