19 letnia Syryjka pokazuje, że w życiu liczą się silna wola i miłość do swojej pasji. Zobaczcie emocjonalną historię Under Armour

19 letnia Syryjka pokazuje, że w życiu liczą się silna wola i miłość do swojej pasji. Zobaczcie emocjonalną historię Under Armour

Choć nie przywiozła żadnego medalu do domu, jej historia jest na pewno inspirująca, dlatego została nowym sportowcem, którego sponsoruje marka Under Armour.

W Damaszku była zwykłą nastolatką, której beztroskie życie przerwała - trwająca już blisko pięć lat - wojna domowa. Decyzja o wyjeździe, a raczej o ucieczce, zapadła, gdy ostrzelano jej dom. Wcześniej bomby zniszczyły pływalnię, na której trenowała. Yusra Mardini, reprezentantka Syrii w pływaniu, płynąc pontonem do greckiej wyspy Lesbos nie poddała się nawet wtedy, kiedy żywioł był silniejszy i wpadła do wody. Zadziałał instynkt. Dziewczyna trafiła do drużyny uchodźców na Olimpiadzie w Rio w 2016. Ich udział w igrzyskach to hołd złożony odwadze i wytrwałości uchodźców w pokonywaniu przeciwności losu i budowaniu lepszej przyszłości dla swoich rodzin.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zobaczcie pełną emocji historię dziewczyny:

Za kreację spotu odpowiedzialna jest agencja Nordpol+ Hamburg.

PS

Jak mówią przedstawiciele Under Armour, za każdym razem, kiedy w Rio kobieta wygrywała w danej dyscyplinie, była porównywana do równie dobrego sportowca płci przeciwnej. Amerykańska marka skupiła się na historii 5 kobiet, które osiągnęły wiele w sporcie. Kampania „UNLIKE ANY” sprzeciwia się stereotypom i pokazuje, że to nie płeć, ubrania ani kolor skóry pozwalają osiągnąć obrany cel. Liczy się silna wola idąca w parze z miłością do wykonywanej pasji.

Dlatego marka w krótkich filmach prezentuje prawdziwą siłę!

PS2

Marka nie pierwszy raz w swoich spotach przekazuje potężną dawkę emocji. Rok temu opublikowali reklamę z Michaelem Phelpsem - najbardziej utytułowanym olimpijczykiem w historii nowożytnych igrzysk.

Tym spocie Phelps szykuje się do ostatniego swojego olimpijskiego występu przed odejściem na zasłużoną emeryturę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij