Marka Bakalland wyróżniona Superbrands

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka Bakalland wyróżniona Superbrands

Marka Bakalland – lider rynku bakalii został wyróżniony certyfikatem Superbrands 2018 w kategorii Żywność – produkty do deserów i wypieków. W tegorocznej edycji Superbrands o przyznaniu wyróżnień zadecydowali konsumenci.

W 12. edycji niezależnego badania marek w Polsce przebadanych zostało prawie 2 tysiące marek. Za kluczowe kryterium przyznawania wyróżnień, pod uwagę brane było przede wszystkim polecanie marki, które według opinii konsumentów wyraża zaufanie i uznanie jakości. Laureaci zostali wybrani przez kapitułę składającą się z ponad 10 tysięcy konsumentów. Wśród grona laureatów znalazła się marka Bakalland, która otrzymała wyróżnienie w kategorii produkty do deserów i wypieków.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wybory jakich dokonują Konsumenci pokazują, że nasze produkty już od ponad 26 lat cieszą się zaufaniem, ze względu na ich jakość i niepowtarzalny smak. Wyróżnienie Superbrands 2018 jest tego doskonałym potwierdzeniem. Jako marka, która jest liderem w swojej kategorii obserwujemy zmieniające się trendy oraz potrzeby i oczekiwania konsumentów. Wychodząc naprzeciw tym trendom, nieustannie wprowadzamy do naszego portfolio produktowego nowości - Anna Sambor, Dyrektor Marketingu Bakalland SA.

Superbrands to międzynarodowa organizacja, działająca od ponad 20 lat w 80 krajach na całym świecie, a od 11 w Polsce. Wyróżnia najlepsze marki i wspiera ich dalszy rozwój. Badanie konsumenckie na potrzeby plebiscytu Superbrands 2018, zostało zrealizowanie we wrześniu 2017 r., metodą CAWI, na próbie N=10 037 przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia i objęło prawie 2000 marek. Wyniki badania są ważone do struktury populacji pod względem płci i przedziału wiekowego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij