Mediakraft TV dla klimatu z WWF Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mediakraft TV dla klimatu z WWF Polska

Telewizja internetowa Mediakraft TV podjęła współpracę z WWF Polska w ramach projektu Energia odNowa. Celem działań jest zwiększenie świadomości społecznej na temat nieuchronnej zmiany klimatu oraz odnawialnych źródeł energii.

Na czterech kanałach Mediakraft TV pojawią się materiały wideo zachęcające do obejrzenia dziesięcioodcinkowej serii „Punkt krytyczny”. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W celu promocji projektu Energia OdNowa realizowanego przez WWF Polska, fundacja nawiązała współpracę z polskimi blogerami i youtuberami, m.in. publikującymi w ramach telewizji internetowej Mediakraft TV. Na trzech autorskich kanałach firmy – Topowa Dycha, Topowe Teorie Spiskowe, Kult America oraz na formacie emitowanym na kanale Mediakraft TV – Eureka, pojawiają się materiały wideo zachęcające do obejrzenia odcinków na kanale WWF. Łącznie ukaże się 8 materiałów dotyczących kampanii. 

Cieszymy się, że możemy wspierać tak ważny z punktu widzenia ochrony środowiska projekt jak Energia OdNowa. Dzięki naszym wysokozasięgowym kanałom pomożemy w uświadamianiu społeczeństwa na temat znaczenia polityki klimatycznej.” – komentuje Ryan Socash, Dyrektor Generalny Mediakraft TV.

Materiały stworzone przez Twórców Mediakraft TV dotyczą m.in. alternatywnych środków transportu, trującego powietrza, odnawialnych źródeł energii oraz negatywnych nawyków żywieniowych. Wszystkie filmiki nawiązują do tematów poruszanych w odcinkach „Punkt krytyczny”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij