Rusza kampania Instytutu Książki promująca czytanie dzieciom od chwili narodzin

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza kampania Instytutu Książki promująca czytanie dzieciom od chwili narodzin

“Mała książka, wielki człowiek” – pod takim hasłem już 23 listopada startuje ogólnopolska kampania Instytutu Książki, której celem jest promocja czytelnictwa generacyjnego.

Za jej realizację odpowiedzialne jest konsorcjum domu mediowego Media Group oraz agencji .bringMore advertising, która stoi m.in. za strategią komunikacji, kreacją, spotami i obsługą social mediów. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach akcji przewiduje się szereg działań promocyjnych o zasięgu ogólnopolskim – spoty telewizyjne i radiowe, OOH w formie citylightów oraz eventy edukacyjne. Mocną częścią kampanii są również działania prowadzone w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube) oraz poprzez blogosferę. Do udziału w promocji zostali zaproszeni influencerzy parentingowi. Zaciekawienie odbiorcy mogą wzbudzić również planowane działania viralowe, które ukazują kwestie czytelnictwa najmłodszym dzieciom w bardziej ciekawy sposób. Na potrzeby kampanii został uruchomiony także landing page (http://www.wielki-czlowiek.pl), na którym można poznać więcej szczegółów.

Kampania pokazuje, że tak mała rzecz - codzienny rytuał czytania – pogłębia relacje rodzinne, wpływa na przyszłość dziecka i buduje wielkiego człowieka.” – komentuje dyrektor kreatywna bringMore advertising.

Startująca właśnie kampania to pierwsze tak obszerne przedsięwzięcie promocyjne Instytutu Książki. Jej głównym zadaniem jest skłonienie rodziców i dziadków do czytania dzieciom już od narodzin. Prowadzone działania promocyjne mają związek z ogólnopolskim projektem „Książką połączeni”, w ramach którego już w grudniu br. rodzice przebywający na oddziałach położniczych w całej Polsce, otrzymają bezpłatne wyprawki czytelnicze z książką „Pierwsze wiersze dla…”.

Wszystkie działania realizowane w ramach kampanii można obserwować w mediach społecznościowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij