Penny przypomina, że w Święta warto wybaczać - zobacz wzruszający spot sieci supermarketów

Penny przypomina, że w Święta warto wybaczać - zobacz wzruszający spot sieci supermarketów

Podczas, gdy większość tegorocznych reklam świątecznych ma zabawny charakter, uskrzydla, motywuje, niemiecka sieć supermarketów przyjęła inną strategię na poruszenie ludzi. Penny postanowiło sięgnąć głębiej i odnieść się do problemu, jakim jest ból relacji rodzinnych.

Spot, choć nie jako pierwszy, wyłamuje się z utartych schematów świątecznych reklam. Niemiecka agencja zręcznie pokazuje, co jest jedną z najtrudniejszych decyzji w święta. W reklamie widzimy postać matki, która udaje się w metaforyczna podróż, próbując poprawić relację ze swoją córką w tym świątecznym okresie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Storytelling niesie ze sobą potężną dawkę emocji, by w końcu wyjaśnić hiperboliczne momenty spotu. W tym szczególnym czasie pamiętajcie, że warto takie piękne chwile przeżywać z bliskimi!

PS

Dla większości nas Święta Bożego Narodzenia to coś wielkiego. To czas spędzona przy stole pełnym jedzenia z rodziną i przyjaciółmi. Jednak jest grupa ludzi, dla której święta są dniem, jak co dzień – w samotności. To w najnowszej kampanii świątecznej przekazuje nam Age UK.

PS2

Również John Lewis wzruszył cały świat jedną ze swoich świątecznych kampanii. Spot opowiadał historię staruszka, który mieszkał samotnie na księżycu. Całość przesłania była metaforą samotności i niezrozumienia, które towarzyszą starszym ludziom w różnych okolicznościach.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij