Walk w top 20 najlepszych organizatorów wydarzeń i agencji eventowych na świecie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Walk w top 20 najlepszych organizatorów wydarzeń i agencji eventowych na świecie

Walk jako jedyny przedstawiciel polskiej branży marketingowej znalazł się w rankingu Eventex All-Stars, przedstawiającym 20 najlepszych na świecie firm tworzących eventy.

Zestawienie zostało przygotowane przez organizatorów międzynarodowego konkursu Eventex Awards na podstawie wyników konkursowych z ostatnich 4 lat.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każdy kolejny rok kończymy z jeszcze większymi sukcesami na koncie, za co chciałbym serdecznie podziękować naszym Klientom i naszemu zespołowi. To przede wszystkim partnerska współpraca, duże zróżnicowanie realizowanych projektów i zaangażowanie pozwalają nam się rozwijać i być coraz lepszymi w tym, co robimy. W Polsce zostaliśmy najbardziej nagrodzoną agencją w historii najważniejszego konkursu branży eventowej – MP Power Awards. Za granicą zdobyliśmy trzy statuetki – dwie w Eventex Awards i jedną w Bea World Awards. I na zakończenie 2017 roku przyszło mocne międzynarodowe uderzenie – Eventex All-Stars. Jeszcze wiele wyzwań przed nami, ale tegoroczne tytuły dodają nam dużo energii i pokazują, że warto każdego dnia dawać z siebie 100% – mówi Bartosz Bieszyński, Prezes Zarządu Walk Events.

W Eventex Awards są nagradzane najbardziej innowacyjne, kreatywne i skuteczne wydarzenia z całego świata. Pierwsza edycja konkursu miała miejsce w 2011 roku. Od tamtej pory swoje projekty zgłosiło do niego ponad 500 firm z ponad 70 krajów. Ranking Eventex All-Stars został oparty na średniej ważonej, uwzględniającej punktację za nagrody zdobyte przez zgłaszających w ciągu ostatnich 4 lat.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij