Samsung we wzruszającym spocie przypomina, że urodziliśmy się, by osiągnąć rzeczy niemożliwe

Samsung we wzruszającym spocie przypomina, że urodziliśmy się, by osiągnąć rzeczy niemożliwe

Nie tylko zawodowi sportowcy i rekordziści świata chcą przekraczać granice własnych możliwości, ale każdy, kto uprawia sport i chce dzięki temu realizować własne cele. Marka Samsung w nowej kampanie pokazuje, że wspiera w realizowaniu ludzkich potrzeb.

Chęć przekraczania granic i spełnianie marzeń daje motywację do pokonywania swoich ograniczeń i działania, dzięki czemu możesz dokonać niemożliwego. Samsung stawia na innowacje w urządzeniach mobilnych, by pomóc na każdym etapie życia. Zobaczcie poruszającą opowieść o tym, że urodziliśmy się, by osiągać niemożliwe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Niedawno marka opublikowała spot, który zwraca uwagę na to, że jest jedna cecha, której żaden człowiek, nawet najlepszy sportowiec, nie przełamie i nie pokona. To senność, która dla kierowcy jest niesamowicie groźna. W tym celu Samsung stworzył Copiloto - gadżet informujący o poziomie znużenia, ostrzegający przed zaśnięciem za kierownicą.

PS

„Zrób krok do bycia mistrzem” to polska kampania, która miała pobudzać do podejmowania ryzyka, nieustającego rozwoju i dążenia do celu. Powstała we współpracy z marką Reebok.

PS2

Potrzebujecie więcej motywacji i sportowych historii? Sprawdźcie nasz przegląd reklam, dzięki którym nawet najwięksi przeciwnicy sportu chętnie przekraczają swoje granice! → tutaj

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij