Dzień Ojca - galeria najciekawszych postów marek na Facebooku

Dzień Ojca - galeria najciekawszych postów marek na Facebooku

W niedzielę (23 czerwca) obchodziliśmy w Polsce Dzień Ojca. Tego typu święto to zawsze świetna okazja dla marek, by przygotować specjalny content na swoją stronę na Facebooku. Jak z tej szansy skorzystały największe polskojęzyczne fanpage'e?

Od jakiegoś czasu pamiętam o wszystkich ważnych rocznicach, świętach i dniach specjalnych. Pamiętam, bo przypominają mi o nich marki na Facebooku. Jeśli akurat są Walentynki lub Dzień Kobiet, to normalną rzeczą jest to, że mój newsfeed będzie pełen róż, życzeń i serduszek. (...) Nie ma (...) nic złego w postach związanych ze świętami lub okazjami takimi jak Walentynki. To kolejny sprawdzian tego, jak marka się komunikuje. W sposób zdecydowany i spójny z resztą mediów? Czy może woli zapostować kota z serduszkami? To świadczy tylko o obranej strategii lub jej braku - komentował Jakub Prószyński, zdradzając 5 zasad dobrego okazjonalnego contentu na Facebooku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku Dzień Ojca przypadł w niedziele. Może właśnie to spowodowało, że sporo marek w ogóle nie przygotowało wpisów z tej okazji (m.in. Durex, którego poniższa, klasyczna już kreacja, pojawiła się na wielu branżowych fanpage'ach).

Udało nam się jednak przygotować dla Was zestawienie najciekawszych wpisów zamieszczonych na największych polskojęzycznych fanpage'ach.

 

Zobacz również:

Poleć tekst:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij