UNIQUE ONE przygotowała loterię dla płatków śniadaniowych NESTLÉ FITNESS®

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE przygotowała loterię dla płatków śniadaniowych NESTLÉ FITNESS®

Agencja UNIQUE ONE wygrała przetarg i odpowiada za przygotowanie loterii płatków śniadaniowych marki NESTLÉ FITNESS® (Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o), w której do wygrania są trzy wycieczki na Bali.

Loteria przebiega pod hasłem „Odzyskaj energię do działania” i związana jest z marką płatków śniadaniowych NESTLÉ FITNESS®, do których dodany został pełnoziarnisty owies. Płatki NESTLÉ FITNESS® zawierają także witaminy z grupy B, przyczyniające się do prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Produkt przeznaczony jest głównie dla kobiet, które cieszą się życiem, godzą codzienną pracę z rodzinnymi obowiązkami i nie zapominają o sobie i swoich marzeniach.

W uznaniu dla ich wysiłków marka zachęca do udziału w loterii, w której nagrodą główną jest wyjazd na Bali (trzy wycieczki), gdzie będą mogły oderwać się od codzienności, przeżyć wspaniałą przygodę w niekonwencjonalnym miejscu i naładować baterie, aby przygotować się do podejmowania kolejnych życiowych wyzwań.

Przyjmowanie zgłoszeń do loterii „Odzyskaj energię do działania” rozpocznie się 1.05.2018 i potrwa do 31.05.2018. Sprzedaż produktów promocyjnych umożliwiających udział w loterii wystartowała 22 marca.

Loterią objęte są następujące produkty płatków: NESTLÉ FITNESS®, NESTLÉ FITNESS® z owocami, NESTLÉ FITNESS® z czekoladą, NESTLÉ FITNESS® z jogurtem, dostępne w opakowaniach oznaczonych naklejką zawierająca informację o loterii oraz posiadające nadrukowany kod w wewnętrznej części opakowania.

Aby wziąć udział w loterii należy jednorazowo kupić dowolny produkt promocyjny płatków śniadaniowych NESTLÉ FITNESS®, zachować oryginalne opakowanie produktu promocyjnego (z naklejką oraz kodem) i dokonać prawidłowego zgłoszenia swojego udziału w loterii uzupełniając poprawnie oraz kompletnie formularz dostępny na stronie internetowej www.promo-nestlefitness.com i wysłać go (zgodnie z funkcjonalnością strony internetowej) do Organizatora. Po wejściu na stronę internetową należy wybrać region: EUROPA, kraj: POLAND, a następnie wypełniając formularz należy zawrzeć następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz kod (z wnętrza opakowania). Uczestnik loterii od razu dowiaduje się, czy jego zgłoszenie wygrywa nagrodę.

Regulamin loterii dostępny jest na stronie od dnia rozpoczęcia loterii, a na stronie od rozpoczęcia okresu promocyjnego. Oświadczenie zwycięzcy oraz potwierdzenie rezerwacji stanowią załączniki do regulaminu.

Agencja UNIQUE ONE odpowiedzialna jest za adaptację globalnego konceptu kreatywnego na polski rynek, organizację i obsługę loterii oraz adaptację materiałów POS. Loterię wspiera kampania reklamowa w telewizji, której adaptacją zajęła się agencja Wavemaker oraz materiały POS w punktach sprzedaży (sticker na opakowaniu, plakat, wobbler, owijka paletowa, stand).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij