Lidlaki z Ryneczku wracają do Lidla

Lidlaki z Ryneczku wracają do Lidla

Pluszowe dynia, mango, awokado, kukurydza i czosnek – od 1 października w sklepach sieci Lidl ponownie będzie można kupić Lidlaki – maskotki, których celem jest promowanie zdrowej żywności.

Jesienna kolekcja Lidlaków z Ryneczku składała się z pięciu maskotek: wielkiej dyni, egzotycznego mango, aksamitnego awokado, chrupkiej kukurydzy i aromatycznego czosnku. Akcja ma na celu promowanie spożywanie warzyw i owoców.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Żeby zdobyć Lidlaka nie trzeba zbierać naklejek i robić zakupów za określona kwotę, każdą z maskotek od poniedziałku 1 października do wyczerpania zapasów będzie można kupić za 9,99 zł.

Lidl Polska pierwszy raz wprowadził serię Lidlaków - pluszowych zabawek promujących spożywanie najpopularniejszych na polskim rynku warzyw i owoców pod koniec sierpnia 2017 roku. Maskotki rozeszły się w ekspresowym tempie.

PS

27 sierpnia Biedronka ruszyła z akcją lojalnościową, w ramach której klienci, robiąc zakupy, będą mogli za darmo zdobyć sześciu pluszowych, kulistych bohaterów z „Gangu Słodziaków”. 47 minut – tyle czasu od początku akcji wystarczyło, by pierwszy Słodziak trafił w ręce klienta. Bajki o losach Słodziaków czytają znani i lubiani polscy aktorzy. W ten sposób Biedronka zachęca rodziców do czytania dzieciom na głos. Pierwszą opowieść czyta Wiktor Zborowski.

PS2

Banki Żywności zwracają uwagę na problem marnowania żywności, zwłaszcza tej samotnej czy nieidealnej. W sklepach Lidl można spotkać plakaty zachęcające do kupna „samotnych” bananów

 

PS3

Brytyjski Lidl w 122 sklepach postawił specjalne kartony z "wadliwymi", ale dobrymi do spożycia owocami i warzywami. Akcja "Too Good to Waste" ma na celu ograniczyć wyrzucanie niesprzedanych z całego dnia produktów. Zamiast w koszach na śmieci, wylądują w wyznaczonych skrzynkach, a ich zawartość będzie dostępna po bardzo promocyjnej cenie. Za pięciokilogramowy karton pełen darów ziemi, klient zapłaci zaledwie 1,5 funta, czyli ok 7 zł.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij