KFC sprzedaje wkładkę do kominka, która sprawi, że Twój dom będzie pachnieć smażonym kurczakiem

KFC sprzedaje wkładkę do kominka, która sprawi, że Twój dom będzie pachnieć smażonym kurczakiem

Zamiast typowego aromatu świątecznego piernika, zapach… smażonego kurczaka. KFC wprowadziło do swojej oferty wyjątkową wkładkę do kominka, która sprawi, że Twój dom będzie pachnieć jak słynna potrawa fastfoodowa.

zdjęcie: twitter.com/kfc 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nie ma to jak świąteczny zapach… smażonego kurczaka. KFC zaprezentowało limitowaną wersję wkładu do kominka, która nosi nazwę „11 Herbs and Spices Firelog” i pachnie, jak słynna potrawa sprzedawana w tym fast foodzie.

Produkt został stworzony we współpracy z firmą Enviro-Log. Wkład do kominka kosztował około 19 dolarów. Niestety, wyprzedał się na pniu. Wprowadzony do sklepu internetowego kfcfirelogs.com w czwartek 13 grudnia br., w zaledwie kilka godzin zniknął z wirtualnych półek.

Jak ostrzegają przedstawiciele KFC, wkład do kominka jest niejadalny, zaś Ci obozowicze, którzy będą dodawać produkt do ogniska, niech uważają, bo zapach może przyciągać niedźwiedzie ;).

PS

Przepis na promocję według KFC? Wykorzystać krytyczny komentarz na temat danej potrawy, by zapowiedzieć wprowadzenie do oferty jej nowej, ulepszonej wersji.

PS2

Przed tegorocznymi wyborami samorządowymi w Polsce, KFC pokazało, że jest świetne w real time marketingu. Zobaczcie świetną odpowiedź marki na deklarację wyborczą jednego z kandydatów na burmistrza.

PS3

Kolejny przykład świetnej kampanii KFC – marka w swojej reklamie w jawny sposób nawiązywała do zachowania zawodnika reprezentacji Brazylii, Neymara, który znany jest ze swojej aktorskiej gry i tego, że lubi wyolbrzymiać sytuacje na boisku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij