Spot rekrutacyjny z Theresą May podbija internet

Spot rekrutacyjny z Theresą May podbija internet

Theresa May stała się bohaterką nowego rekrutacyjnego spotu londyńskiego Studio Yes. Humorystyczna produkcja kierowana jest do osób, które, tak jak brytyjska premier w filmiku, mają już dość swojej pracy.

Londyńskie Studio Yes, zajmujące się produkcją filmową, wypuściło zabawny spot rekrutacyjny, w którym główną rolę odgrywa Theresa May.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W filmiku widzimy rzeczywiste ujęcia z kamer, gdy brytyjska premier wraca do swojego domu po długim dniu pracy, zaś dziennikarze robiący jej zdjęcia co chwilę zasypują ją trudnymi pytania. Następnie, tuż po zamknięciu drzwi, ukazana jest Theresa May stojąca tyłem do kamery i dająca upust swoim emocjom. Spot zaś kończy się pytaniem „Czy ty też masz już dość swojej pracy?”.

Humorystyczna produkcja szybko zdobyła popularność nie tylko wśród potencjalnych kandydatów do pracy. Ciekawe, jak na spot zareagowała sama zainteresowana ;).

PS

Nudne, suche ogłoszenia o pracę powoli przechodzą do lamusa, czego przykładem jest akcja rekrutacyjna G2A Marketplace, w ramach której poszukiwany jest „Dyrektor Internetów i Janusz Tracz non-bullshit marketingu”.

PS2

Zgodnie z tematyką, podpowiadamy też, jak nie pisać ogłoszenia o pracę w branży kreatywnej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij