Aplikacja mobilna Bio Family umożliwi całodobowe, bezobsługowe zakupy w sklepach sieci

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aplikacja mobilna Bio Family umożliwi całodobowe, bezobsługowe zakupy w sklepach sieci

Nowo otwarty sklep Bio Family w Konstancinie umożliwia klientom nieograniczony dostęp do placówki z aplikacją Bio Family, którą można ściągnąć za darmo w Goolge Play Store i Apple App Store. Dzięki niej klienci otrzymają dostęp do sklepu w nocy, każde święto i wszystkie niedziele wolne od handlu.

Do sklepu Bio Family przy ulicy Warszawskiej 79 w Konstancinie można wejść w każdym momencie 24/7, kiedy nie pracują doradcy klienta, wystarczy mieć zainstalowaną aplikację mobilną firmy. Żeby wejść do sklepu, należy ściągnąć aplikację (dostępna w Google Play Store i Apple App Store), przejść weryfikację danych i zeskanować QR kod w czytniku, który znajduje się obok drzwi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ten sam sposób należy zeskanować QR kod, aby wyjść ze sklepu po zakończonych zakupach w kasach samoobsługowych. Po wejściu do sklepu zakupy robimy normalnie z tą różnicą, że w sklepie nie ma nikogo z obsługi klienta. Po wybraniu produktów, podchodzimy do przygotowanych stanowisk z kasami samoobsługowymi, sami skanujemy produkty i płacimy kartą, BLIK, Google Pay lub Apple Pay.

Aplikacja została stworzona przez firmę Media Pracownia, natomiast systemy bezpieczeństwa zostały zainstalowane przez firmę SMprotect.

Doradcy klienta w Bio Family Konstancin przy ulicy Warszawska 79 pracują tylko w wybranych godzinach w ciągu tygodnia (pon-sob 8-21 i niedziele handlowe 10-20), wtedy możemy zrobić zakupy z pomocą doradcy i zapłacić gotówką w kasie tradycyjnej.

Model całodobowego i bezobsługowego sklepu został przetestowany w pierwszej placówce Bio Family w Poznaniu przy ulicy Murawa 2. W październiku ubiegłego roku klienci otrzymali możliwość wejścia do sklepu 24/7 przy użyciu specjalnej karty.

Teraz Bio Family idzie o krok dalej i daje całodobowy dostęp do bezobsługowego sklepu w Konstancinie za pomocą aplikacji. Rozwiązanie zostanie wprowadzone do pozostałych sklepów Bio Family w Poznaniu, Swarzędzu i we Wrocławiu w najbliższych kilku tygodniach. Wtedy wszystkie sklepy Bio Family będą czynne całą dobę, każde święto i wszystkie niedziele wolne od handlu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij