Tidal x Prince – wielkoformatowe murale ozdabiają Warszawskie osiedla

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tidal x Prince – wielkoformatowe murale ozdabiają Warszawskie osiedla

7 czerwca odbyła się ogólnoświatowa premiera nowego albumu Prince’a „Originals”. Projekt przygotowany w ramach kooperacji The Prince Estate, Tidal i Warner Music dostępny jest przez 14 dni na wyłączność na platformie Tidal.

W ramach obszernej akcji promującej album Prince'a „Originals” w Warszawie pojawiły się dwa murale, w artystyczny sposób wzmacniające premierę w przestrzeni miejskiej. Wielkoformatowe prace, przedstawiające okładkę albumu z wizerunkiem Prince’a, można znaleźć przy ulicy Dobra 53 i Lipowa 5. Lokalizacje znajdują się w niedalekiej odległości m.in. od Biblioteki Uniwersyteckiej czy Centrum Nauki Kopernik i Wisły, dzięki czemu w sezonie letnim, jak też podczas roku akademickiego – stanowią jedne z modniejszych i bardziej popularnych spacerowo miejsc. Pomysłodawcą i zleceniodawcą wykonanych prac jest TIDAL Polska, a za ich stworzenie odpowiadają artyści z warszawskiego Good Looking Studio.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W związku z obecnością murali w przestrzeni miejskiej platforma Tidal Polska ogłosiła konkurs fotograficzny, którego zwycięzcy otrzymają darmowy dostęp do konta premium na okres 4 miesięcy. Konkurs jest przeprowadzany na Instagramie @TIDAL_polska, a zadaniem, które należy wykonać, by wziąć w nim udział, jest sfotografowanie w jak najciekawszy sposób wybranego muralu i oznaczenie go hashtagiem #TIDALXPrince. Wygrywa dziesięć najbardziej kreatywnych zgłoszeń.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij