Marka Diverse stworzyła kolekcję inspirowaną Gdynią

Marka Diverse stworzyła kolekcję inspirowaną Gdynią

Pochodząca z Trójmiasta marka odzieżowa Diverse wprowadziła do swojej oferty limitowaną kolekcję koszulek. Każda z nich ozdobiona została motywami morskimi oraz grafikami inspirowanymi Gdynią.

To nie pierwsza taka kolekcja kolekcja marki Diverse – wcześniej w ofercie sklepu dostępne były projekty inspirowane Gdańskiem, Warszawą czy Sopotem. Teraz brand postanowił złożyć hołd nadmorskiej Gdyni.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ofercie marki znajdziemy więc koszulki damskie, męskie oraz dziecięce z morskimi motywami i grafikami przedstawiającymi obiekty kojarzące z Gdynią. 

Kolekcja Gdynia Limited Collection dostępna będzie w wybranych sklepach Diverse, informacji turystycznej miasta Gdynia oraz w sklepie z pamiątkami I Love Gdynia, znajdującym się na skwerze Kościuszki.  

PS

W styczniu br. LPP wprowadziło do swojej flagowej marki kolejną odsłonę limitowanej kolekcji RE ART tworzonej we współpracy z młodymi grafikami i fotografami. Motywem przewodnim tegorocznej edycji projektu była Stocznia Gdańska, której zdjęcia oraz ilustracje można odnaleźć na bluzach czy T-shirtach Reserved.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij