Netto stworzyło aplikację dla swoich pracowników

Netto stworzyło aplikację dla swoich pracowników

Sieć Netto stworzyła specjalną aplikację z myślą o swoich pracownikach – „Moje Netto”. Już od września br. za pomocą platformy będą oni mogli wymieniać się informacjami, dzielić inspiracjami oraz skuteczniej zarządzać sklepami marki.

Aplikacja „Moje Netto” to coś więcej niż intranet, czyli wewnętrzna sieć danej firmy, bowiem pracownicy będą mogli korzystać z platformy niezależnie od tego, czy są aktualnie w sklepie, biurze, czy poza nim.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W nowej aplikacji pracownicy sieci Netto znajdą wszystkie najnowsze i najważniejsze informacje w jednym miejscu. Ponadto, „Moje Netto” będzie też stanowiło swego rodzaju platformę do dzielenia się wiedzą oraz zdobywania nowych umiejętności, bowiem dostępne tam będą wewnętrzne gazetki, podręczniki, szkolenia czy nawet grafik pracy.

W aplikacji „Moje Netto” pracownicy znajdą także specjalną kartę, która upoważnia ich do otrzymania zniżki na zakupy.

PS

W kwietniu br. Netto wprowadziło aplikację „Nie marnujemy żywności”. Platforma ta jest kolejnym krokiem, który ma pomóc w przeciwdziałaniu zjawisku masowego wyrzucania produktów, nadających się do spożycia.

PS2

McDonald’s także dba o swoich pracowników – w ramach współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego sieć otwiera swój własny kierunek studiów – zarządzanie w sektorze QSR (quick service restaurants).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij