Zwierzęta to nie śmietnik: Organizacja „Miasto Jest Nasze” rusza z akcją społeczną przeciwko dokarmianiu dzikich zwierząt

Zwierzęta to nie śmietnik: Organizacja „Miasto Jest Nasze” rusza z akcją społeczną przeciwko dokarmianiu dzikich zwierząt

„Zwierzęta to nie śmietnik” to nowa akcja społeczna organizacji „Miasto Jest Nasze”. Jej celem jest uświadomienie społeczeństwu, że pozostawione w parkach czy lesie resztki jedzenia mogą zaszkodzić zwierzętom tam przebywającym.

Pozostawione na trawnikach czy w lesie resztki jedzenia mogą zaszkodzić nie tylko dzikim zwierzętom, ale również tym, które są na spacerze ze swoimi właścicielami. Z tego powodu aktywiści organizacji „Miasto Jest Nasze” ruszyli z nową akcją społeczną, której celem jest nagłośnienie tego problemu wśród społeczeństwa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach akcji stworzono serię grafik z wizerunkami różnych zwierząt i chwytliwymi hasłami. Aktywiści organizacji zachęcą, by drukować plakaty i umieszczać je w lokalnych lasach oraz parkach. 

Grafiki można pobrać na tej stronie. 

PS

W marcu br. organizacja „Miasto Jest Nasze” wystartowała z inną ciekawą akcją pod hasłem #MamNaToPapier, której celem było zachęcenie społeczeństwa do wybierania papierowych opakowań, zamiast tych plastikowych. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij