Gucci promuje swoją nową kolekcję niezwykłymi muralami

Marketing Marek Premium

partnerem merytorycznym działu jest SZNYT

Gucci promuje swoją nową kolekcję niezwykłymi muralami

Dom mody Gucci w ramach promocji swojej kolekcji na jesień-zimę 2019/2020 w kilku miastach na świecie umieścił niezwykłe murale. Instalacje są także swego rodzaju hołdem dla historii mody.

Alessandro Michele, dyrektor kreatywny domu mody Gucci, już niejednokrotnie udowadniał wszystkim, że nie zamierza trzymać się sztywno wytyczonych norm. Od kilku sezonów sprawnie łączy modę ze sztuką, czego przykładem jest nowy projekt marki. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach promocji nowej kolekcji na sezon jesień-zima 2019/2020 włoski dom mody umieścił na budynkach kilku wybranych miast na całym świecie niezwykłe murale utrzymane w stylu vintage. Instalacje, tak jak i zresztą ostatnia kolekcja marki, są swego rodzaju hołdem dla bogatej historii mody. 

Murale znajdują się na ulicy Lafayette Street w Nowym Jorku, Largo la Foppa w Mediolanie, Brick Lane w Londynie, Avenida de Michoacan w Meksyku, w dzielnicy Fengsheng Li Jingan w Szanghaju, na D'Aguilar Street w Hongkongu i na Yongkang Street w Tajpeju.

zdjęcia: facebook.com/Gucci

PS

Najnowsza kampania szminek marki Gucci różni się od tych, które dotychczas widzieliśmy – zamiast perfekcyjnego uśmiechu produkty beauty reklamuje niedoskonały zgryz piosenkarki i artystki Dani Miller.

PS2

Na profilu Gucci Beauty na Instagramie nie znajdziemy typowych zdjęć kosmetyków. Zamiast tego zobaczymy przepiękne dzieła sztuki, które odzwierciedlają „wizję piękna” Alessandro Michele, dyrektora kreatywnego marki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij