Swipe Night: Tinder stworzy swój interaktywny serial

Swipe Night: Tinder stworzy swój interaktywny serial

Czyżby Tinder chciał wejść na globalny rynek seriali? Platforma pracuje aktualnie nad swoją własną, interaktywną produkcją, w której to widzowie zdecydują o losach bohaterów.

6 października br. w popularnej aplikacji randkowej Tinder pojawi się nowy serial interaktywny, zatytułowany „Swipe Night”. Będzie on składać się z kilkunastu pięciominutowych odcinków, które co tydzień będą pojawiać się na platformie. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja serialu ma podobno rozgrywać się w post apokaliptycznym świecie, jednak dokładna fabuła nie jest jeszcze znana. W kluczowych momentach natomiast, to użytkownicy decydowaliby o losach bohaterów – albo przesuwając palcem w lewo, albo w prawo.

Co ciekawe, Tinder na podstawie decyzji co do dalszej fabuły produkcji będzie też podsuwał użytkownikom te profile, które wybrały podobnie. Jak mówią przedstawiciele platformy, ma to służyć łatwiejszemu nawiązywaniu pierwszego kontaktu między osobami. 

PS

W piątym sezonie popularnego serialu Netfliksa „Black Mirror” widzowie także mieli wpływ na losy bohaterów produkcji. 

PS2

„Humphrey Bogart budzi się w świecie Black Mirror” – tak w kilku słowach można opisać pierwszą interaktywną serię na Instagramie, która w maju br. ujrzała światło dzienne. W rolach głównych m.in. Beata Tyszkiewicz, Maciej Kozłowski oraz Ryszard Ronczewski.

PS3

YouTube również przymierza się do wprowadzenia interaktywnych treści, w których to widzowie decydowaliby o losach bohaterów seriali czy filmów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij