E.Leclerc też oferuje możliwość zakupów do własnych opakowań

E.Leclerc też oferuje możliwość zakupów do własnych opakowań

E.Leclerc to kolejna sieć, która wprowadza możliwość pakowania produktów na wagę do swoich własnych opakowań wielokrotnego użytku. Testy takiej usługi prowadzone są aktualnie w sklepach sieci w Radomiu i Łodzi.

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o wprowadzeniu przez sieć Kaufland opcji zakupów produktów na wagę do własnych opakowań. Teraz E.Leclerc idzie w ślady niemieckiej marki i również wprowadza podobną usługę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pilotaż nowego rozwiązania prowadzony jest aktualnie w sklepach sieci z Radomiu i Łodzi. Klienci do swoich pojemników mogą pakować wędliny, mięsa, ryby, sery oraz ciasta.

Jeżeli testy usługi wypadną pomyślnie, niewykluczone, że rozwiązanie zostanie wprowadzone także do innych sklepów sieci w Polsce. 

zdjęcie: depositphotos.com

PS

Podobną usługę wprowadził w lipcu br. Carrefour.

PS2

We wrześniu br. sieć E.Leclerc zaprezentowała listę swoich zobowiązań z myślą o naszym środowisku. 

PS3

W Biedronce od 10 kwietnia br. dostępna jest wykonana z surowców z odzysku torba T-shirt. Sieć wprowadziła też nowe patyczki higieniczne wykonane z bawełny i papieru, natomiast z kosmetyków i środków czystości BeBeauty, Dentix i Cler Biedronka wyeliminowała plastikowe mikrogranulki.

PS4

Kaufland jest kolejną siecią, która postanowiła zrezygnować z jednorazowych foliówek – teraz zamiast ich dostępne będą torby bawełniane, papierowe i plecionki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij