Samsung wprowadza na polski rynek nową kategorię produktową – oczyszczacze powietrza

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Samsung wprowadza na polski rynek nową kategorię produktową – oczyszczacze powietrza

Marka Samsung poszerza swoje portfolio w Polsce o nowe urządzenia. Nasz kraj jest pierwszym europejskim rynkiem, na którym technologiczny gigant wprowadza do sprzedaży oczyszczacze powietrza. Jest to propozycja dla wszystkich, którzy chcą dbać o jakoś powietrza, którym oddychają w domu.

W Polsce do sprzedaży trafi pięć modeli oczyszczaczy o różnych wymiarach, zasięgach i mocach, dostosowanych do różnej wielkości pomieszczeń. Oczyszczacze marki Samsung wyposażone są w szereg funkcji ułatwiających szybkie i skuteczne zadbanie o jakość powietrza w domu. Usuwają aż do 99,97% zanieczyszczeń*. Każdy z nich posiada 3 filtry: wstępny, który zatrzymuje m.in. kurz i sierść, filtr węglowy eliminujący przykre zapachy i gazy oraz filtr HEPA13, wyłapujący cząsteczki wchodzące w skład smogu PM1,0; PM2,5 oraz PM10, walczy z alergenami, bakteriami i roztoczami. Wybrane modele urządzeń wyposażone są w numeryczny wskaźnik zanieczyszczeń, a także w czujnik gazu i pyłu. Urządzenie powiadomi nas również, kiedy nadejdzie czas na wymianę filtra. 4-kolorowy wyświetlacz informuje o stanie jakości powietrza. Możliwe jest również ustawienie trzech prędkości wentylatora oraz wybór trybu automatycznego lub nocnego. Wybrane modele mają moduł wi-fi i mogą być sterowane zdalnie za pomocą aplikacji SmartThings na smartfonie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Cieszymy się, że to właśnie Polska jest pierwszym rynkiem w Europie, na którym konsumenci będą mogli przekonać się o korzyściach wynikających z posiadania oczyszczaczy marki Samsung. Mamy duże doświadczenia z innych rynków i wprowadzamy do sprzedaży portfolio znakomitych produktów, które pomogą użytkownikom zadbać o jakość powietrza w ich domach. Jest to szczególnie ważne w naszym kraju, który ma duży problem z jakością powietrza, którym oddychamy – mówi Piotr Stelmachów, head of consumer electronics division w Samsung Electronics Polska.

Nowa linia oczyszczaczy została zaprezentowana 19 września br. podczas konferencji prasowej w Cook Story by Samsung, gdzie można je oglądać w showroomie firmy.

Więcej informacji o oczyszczaczach powietrza Samsung na www.tlendobry.pl

* Wynik w odniesieniu do cząstek kurzu o wielkości 0,26 mikrometra (na podstawie danych Narodowego Instytutu Testów w Korei).

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij