Warsaw Creatives wyprodukowało najnowszą kampanię Reserved „Ciao Kendall”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Warsaw Creatives wyprodukowało najnowszą kampanię Reserved „Ciao Kendall”

Agencja Warsaw Creatives była odpowiedzialna za produkcję oraz casting najnowszej kampanii reklamowej marki Reserved „Ciao Kendall”, której twarzą została amerykańska modelka i celebrytka Kendall Jenner.

Tegoroczna kampania, której akcja toczy się we Włoszech, została wyreżyserowana przez kanadyjskobrytyjskiego twórcę Gordona Von Steinera, który współpracował z marką również przy okazji poprzednich realizacji np. z Cindy Crowford czy z Joanną Kulig. Zdjęcia wykonał Stuart Winecoff, a stylizacją zajął się Jacob K. Zarówno poprzednie projekty, jak i największa w historii marki kampania, zostały wyprodukowana przez agencję Warsaw Creatives.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Możliwość współpracy z marką Reserved przy kolejnej realizacji jest dla Nas zaszczytem oraz wyrazem ogromnego zaufania. Z drugiej strony jest też ogromnym wyzwaniem. Tegoroczna kampania była jedną z największych, nad którymi do tej pory pracowaliśmy. Dodatkowo Kendall Jenner jest obecnie najbardziej rozchwytywaną modelką na świecie – zabookowanie jej do kampanii reklamowej nie było łatwym zadaniem – mówi Paweł Walicki, CEO agencji Warsaw Creatives.

Reklama z Kendall Jenner obecna będzie na wszystkich rynkach, w których sprzedawana jest kolekcja Reserved. Działania promocyjne będą realizowane głównie w Internecie (m.in. w social media i we współpracy z influencerami), a w Polsce także w telewizji. Za przygotowanie i zaplanowanie kampanii odpowiedzialny był dział marketingu Reserved kierowany przez Monikę Kapłan.

O kampanii

Kendall w kampanii Reserved ma wiele twarzy – czasem jest zmysłową Sophią Loren z „Małżeństwa we włoskim stylu”, innym razem dziewczęcą Natalie Portman z „Leona Zawodowca”, by na końcu stać się jedyną w swoim rodzaju femme fatale. W tej niewinnej zabawie doskonale pomaga jej moda. Jesiennozimowe kolekcje Reserved są źródłem skrajnie różnych inspiracji, moda Reserved jest w tym sezonie zabawą, ale też formą gry, dzięki której bohaterka – ikona stylu generacji Z – wyraża swoje fascynacje i tęsknoty.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij