Decathlon wprowadza „godziny ciszy”

Decathlon wprowadza „godziny ciszy”

W częstochowskim sklepie sieci Decathlon już wkrótce zostaną wprowadzone tzw. „godziny ciszy”, czyli specjalnie wyznaczony czas na zakupy dla osób ze spektrum autyzmu.

W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Daj Mi Czas sieć Decathlon postanowiła pilotażowo wprowadzić „godziny ciszy” w swoim sklepie Częstochowa – Poczesna. Już od 4 grudnia br. w każdą środę w godzinach 9:00-21:00 w markecie będą przyciemnione światła, wyłączona zostanie muzyka, a także nie będą nadawane żadne komunikaty. Na terenie sklepu będzie też obecna osoba do pomocy przy zakupach osobom ze spektrum autyzmu. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Godziny ciszy” zostały wprowadzone także we wszystkich sklepach Auchan w całej Polsce, a także w wybranych warszawskich marketach sieci Carrefour.

PS

W lipcu br. w Galerii Morena zainstalowano system znaczników „TOTUPOINT”, który wspomaga orientację przestrzenną i zwiększa poziom bezpieczeństwa osób niewidomych i niedowidzących. Owe działanie jest realizowane przez firmę Carrefour, która jest właścicielem galerii w Gdańsku. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij