Z okazji walentynek Twitter umieścił w metrze najzabawniejsze tweety na temat nieudanych randek

Z okazji walentynek Twitter umieścił w metrze najzabawniejsze tweety na temat nieudanych randek

Twitter ruszył z outdoorową akcją, w ramach której na ścianach wybranych londyńskich stacji metra umieszczono najzabawniejsze tweety związane z nieudanym randkowaniem.

Z okazji tegorocznych walentynek brytyjski oddział Twittera postanowił oddać głos tym osobom, które mają za sobą kompletnie nieudaną randkę. Na wybranych stacja londyńskiego metra – m.in. Oxford Street, Piccadilly Circus czy też Tottenham Court Road, umieszczone zostały billboardy z prawdziwymi tweetami użytkowników, w których podzielili się oni swoimi niefortunnymi historiami związanymi z randkowaniem. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Za realizację odpowiada agencja Flying Objects. 

PS

W sam raz przed walentynkami na rynku pojawiła się fejkowa aplikacja Amazon Dating, która umożliwia użytkownikom „kupno” randki.

PS2

Z okazji tegorocznych walentynek marka H&M połączyła siły z fundacją „Koty z Grochowa”, by zachęcić klientów do „zaadoptowania futrzastej miłości swojego życia”.

PS3

Popularna szkocka marka Hendrick’s Gin postanowiła w nietypowy sposób wypromować swój flagowy trunek – na ścianach i podłodze tunelu stacji King’s Cross w Londynie pojawiły się pachnące ogórkiem i różami grafiki oraz napisy w charakterystycznych dla brandu wiktoriańskich motywach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij