„Charaktery” zmieniają wydawcę na Forum Media Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Charaktery” zmieniają wydawcę na Forum Media Polska

„Charaktery” – od blisko 30 lat sztandarowe czasopismo polskich psychologów i terapeutów – zostają włączone do portfolio firmy Forum Media Polska, międzynarodowego lidera na rynku wydawnictw specjalistycznych.

10 lutego br. Bogdan Białek redaktor naczelny „Charakterów” oraz Radosław Lewandowski dyrektor wydawniczy Forum Media Polska podpisali w Poznaniu umowę, na mocy której Forum Media Polska zostaje właścicielem oraz wydawcą tytułu „Charaktery”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Charaktery” zmieniają wydawcę, choć nie zmieniają charakteru. Zależy nam, aby zachować oś pisma, która od lat stanowi centrum polskiej i światowej myśli psychologicznej.

Jednocześnie otwartej na dialog i nowe trendy. W owej otwartości właśnie upatrujemy możliwości rozwoju i spojrzenia na współczesną psychologię i kondycję człowieka z wielu perspektyw - mówią zgodnie Edyta Żmuda i Marta Gapska, szefowe projektu po stronie Forum Media Polska.

„Charaktery” niewątpliwie zyskują solidnego, stabilnego wydawcę, który od ponad 20 lat kształtuje polski rynek wydawniczo-medialny. W planach jest całościowa cyfryzacja contentu, co da możliwość korzystania z treści poprzez media strumieniowe.

„Charaktery” razem z „Psychologią w Praktyce” i „Mindfulness” będą stanowiły uzupełniającą się bazę wiedzy dla specjalistów i miłośników psychologii, dla których nie pozostają obojętne zdrowie i dobrostan człowieka.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij