Właścicielka firmy Adrian opublikowała na Facebooku list otwarty do Andrzeja Dudy

Właścicielka firmy Adrian opublikowała na Facebooku list otwarty do Andrzeja Dudy

Małgorzata Pomorska, właścicielka marki Adrian produkującej rajstopy, opublikowała na Facebooku otwarty list do Andrzeja Dudy, w którym pochwaliła go i przyznała, że jest dumna, że ma w jego osobie takie prezydenta. Post wywołał mieszane uczucia wśród klientów marki.

O firmie produkującej rajstopy Adrian było już głośno w mediach wiele razy, za sprawą dość kontrowersyjnych kampanii reklamowych. Jedną z takich jest chociażby zeszłoroczna kreacja, w której pokazano ofiarę przemocy domowej. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tym razem o marce Adrian ponownie zawrzało w internecie, lecz nie za sprawą kolejnej kampanii, a facebookowego postu, który opublikowała sama prezes firmy Małgorzata Pomorska. Wpis ten był zarazem listem otwartym do Andrzeja Dudy, w którym właścicielka brandu pochwaliła urzędującego prezydenta i przyznała, że podziwia go, że tak „znakomicie pełni rolę głowy państwa”.

Pod postem marki od razu zawrzało – wielu użytkownikom, którzy mają nieco inne poglądy polityczne niż Małgorzata Pomorska, nie spodobała się taka otwarta deklaracja i zapowiedzieli bojkot marki. Niektórzy też zarzucili marce niespójność przekazu – kilka lat temu bowiem w kampanii rajstop Adrian wystąpiła transseksualna była posłanka Anna Grodzka, natomiast twarzą ostatniej reklamy brandu została Karolina Piasecka, była żona radnego Prawa i Sprawiedliwości, który został skazany za znęcanie się nad nią. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij