Powstała nowa agencja marketingu muzycznego Starship

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Powstała nowa agencja marketingu muzycznego Starship

Starship będzie funkcjonować w środowisku branży muzycznej oferując swoim klientom usługi z zakresu doradztwa kreatywnego i biznesowego oraz realizując aktywacje reklamowe oparte na zaangażowaniu artystów.

Agencja marketingu muzycznego Starship została założona przez Zbigniewa Niedziałka i Piotra Gąssowskiego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zbigniew Niedziałek ostatnio pełnił funkcję new business directora w wytwórni płytowej Magic Records. Poprzednio przez blisko pięć lat pracował w wytwórni płytowej Warner Music Poland, gdzie zajmował stanowisko Eastern Europe synchronisation and brand partnership managera. Z ramienia wytwórni odpowiadał za współpracę artystów z takimi markami jak Jaguar, Samsung, Durex, Red Bull, Asus, ING Bank Śląski, Converse i Coca-Cola. Licencjonował również muzykę do kampanii takich marek jak Toyota, Jacobs, Tymbark, Lech czy PZU. Od 2010 r. Niedziałek prowadzi również swoją agencję New Zenith Promotion, w ramach której realizuje dla marek projekty branded entertainment, m.in. z Pezetem, którego jest wieloletnim managerem.

Piotr Gąssowski posiada ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, był współzałożycielem niezależnej wytwórni płytowej Koka Beats. Ostatnio przez cztery lata zajmował stanowisko business development managera w Warner Music Poland. Odpowiadał tam za rozwój dynamicznie zmieniającego się segmentu sprzedaży fizycznej poprzez m.in. nawiązywanie współpracy z nowymi sieciami handlowymi, działalność B2B, eksport katalogu polskiego, ale też wsparcie niezależnych sklepów płytowych i inicjatyw takich jak Record Store Day.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij