Marszałek Struzik rapuje w spocie promującym Budżet Obywatelski Mazowsza

Marszałek Struzik rapuje w spocie promującym Budżet Obywatelski Mazowsza

„Chcecie, to piszcie i bierzcie” – rapuje Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego. Humorystyczny spot został stworzony w ramach kampanii promującej Budżet Obywatelski Mazowsza.

W rapowym klipie, oprócz marszałka Mazowsza, występują także mieszkańcy województwa, zgłaszający swoje propozycje, które mogłyby być zrealizowane w ramach nowego Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. W połowie spotu pojawia się sam Adam Struzik, który rapując zwraca się do mieszkańców słowami – „Chcecie, to piszcie i bierzcie!”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Humorystyczny spot został stworzony w ramach kampanii promującej nowy Budżet Obywatelski Mazowsza. Klip ma za zadanie zachęcić mieszkańców województwa do zgłaszania swoich pomysłów.

PS

SuWOW!ki, DrOHiczyn, SUPER!aśl, no i ŁOOO!mża. Podlaskie w ubiegłym roku zaprezentowało największe atrakcje regionu, posługując się emocjami – dosłownie. A te niosły się viralowo.

PS2

Mamy w Polsce 930 miast. Ciężko się wyróżnić. Szczególnie jeśli nie posiadasz kilkuset tysięcy mieszkańców bądź nie jesteś położony naprzeciwko Giewontu. Trzeba zatem znaleźć niszę, która pomoże w wysyłce sygnału „jesteśmy tu! Zapraszamy”. Jeśli nie w wymiarze ogólnopolskim, to chociażby lokalnym.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij