Międzynarodowy Festiwal Kreatywności Cannes Lions z powodu koronawirusa został przełożony

Międzynarodowy Festiwal Kreatywności Cannes Lions z powodu koronawirusa został przełożony

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions poinformowali, że z uwagi na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa wydarzenie zostanie przełożone – z czerwca na październik.

Pandemia koronawirusa zbiera coraz większe żniwa na całym świecie. Każdego dnia odwoływane są najważniejsze międzynarodowe wydarzenia – w przypadku branży sportowej są to np. Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, które miały się odbyć w tym roku, a zostały przełożone na 2021 rok. Natomiast jeśli chodzi o branżę reklamową to i w tym przypadku nastąpiły pewne zmiany.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mowa tu dokładniej o festiwalu Cannes Lions, w którym nagradzane są najbardziej kreatywne kampanie reklamowe z całego świata. Początkowo wydarzenie miało odbyć się w czerwcu br., jednak w związku z rozwojem pandemii koronawirusa organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu eventu na październik. 

Nowe terminy zgłoszeń i obrad jury zostaną wkrótce na nowo ogłoszone. W planach jest także wydłużenie tych terminów.

PS

Epidemia koronawirusa długofalowo zachwieje gospodarką i rynkami, a branża reklamowa outdoor szczególnie to odczuje. Online powinien długofalowo wyjść na plus, choć będzie ciężko. Już teraz widać, że konsekwencje epidemii będą dla branży bardzo poważne.

PS2

W ubiegłym roku nagrodę Grand Prix podczas Cannes Lions 2019 otrzymała agencja VMLY&R Warsaw za akcję „Ostatni Twój Weekend”. Zachęcamy też do sprawdzenia innych kampanii, które otrzymały prestiżową statuetkę. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij