#PGFpomagamy – Poruszający spot Polskiej Grupy Farmaceutycznej o kulisach pracy kierowców w dobie koronawirusa

#PGFpomagamy – Poruszający spot Polskiej Grupy Farmaceutycznej o kulisach pracy kierowców w dobie koronawirusa

Polska Grupa Farmaceutyczna zaprezentowała poruszający spot, w którym pokazano kulisy pracy kierowców odpowiedzialnych za transport leków do miejsc, gdzie są najbardziej potrzebne, w dobie panującej epidemii koronawirusa.

W nowym spocie Polskiej Grupy Farmaceutycznej zatytułowanym #PGFpomagamy zwrócono uwagę, jak ważną rolę odgrywają kierowcy firmy w dostarczaniu na czas potrzebnych leków w obecnych czasach, w których panuje epidemia koronawirusa. Oprócz zdjęć przedstawiających kulisy ich pracy, zawarto także wypowiedź jednego pracownika, który w pewnym momencie mówi – „Mamy świadomość tego, że szczególnie teraz musimy sobie pomagać. Jeśli my nie dostarczymy leków na czas, to nikt inny za nas tego nie zrobi…”. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Za pomocą nowej kampanii PGF jednocześnie zwraca uwagę na to, że cały czas potrzebne są osoby do pomocy przy pakowaniu leków, a także ich rozwożeniu. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie. 

PS

Koronawirus rozprzestrzenia się coraz szybciej i zbiera coraz większe żniwa. W celu wyjścia naprzeciw tej trudnej sytuacji wiele marek zdecydowało się wesprzeć swoich klientów na różne sposoby.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij