Cichy Bohater: Burmistrz Helu dziękuje służbie zdrowia za walkę z koronawirusem i zaprasza ich na darmowe wakacje

Cichy Bohater: Burmistrz Helu dziękuje służbie zdrowia za walkę z koronawirusem i zaprasza ich na darmowe wakacje

Burmistrz Helu Mirosław Wądołowski postanowił w niezwykły sposób podziękować służbie zdrowia, która codziennie walczy z koronawirusem – w ramach akcji „Cichy Bohater” zaoferował m.in. lekarzom i pielęgniarkom darmowy wypoczynek nad morzem.

To przykład kolejnej niesamowitej inicjatywy, stworzonej w celu podziękowania służbie zdrowia za ich wysiłek i wkład w walkę z koronawirusem. Akcja „Cichy Bohater” została zainicjowana przez burmistrza Helu. W jej ramach Mirosława Wądołowski oferuje wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, aptekarzom itp. całkowicie darmowy wypoczynek nad morzem, tuż po zakończeniu pandemii na dobre.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Nie jesteśmy w stanie doposażyć szpitali w odzież ochronną, ale podarujmy wytchnienie i odpoczynek już po zakończeniu pandemii. Kiedy Polska na dobre upora się z wirusem SARS-CoV-2 wywołujących chorobę COVID-19, to właśnie służby medyczne będą potrzebowały naszego wsparcia” – napisał burmistrz Helu w oficjalnym komunikacie na temat akcji. 

Jednocześnie Mirosław Wądołowski zwrócił się z prośbą do miejscowych przedsiębiorców z branży turystycznej, by znaleźli w swojej ofercie coś, czym będą w stanie podzielić się z służbą zdrowia. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać – w akcję zaangażowało się już kilkadziesiąt obiektów z powiatu puckiego, w tym m.in.: hotele, pensjonaty oraz restauracje.

PS

Redaktorzy brytyjskiej edycji magazynu Grazia postanowili uhonorować lekarki i pielęgniarki, które są na pierwszej linii frontu w codziennej walce z wirusem i umieścili ich wizerunki na okładkach najnowszego wydania czasopisma.

PS2

Coraz więcej restauracji z całej Polski włącza się w akcje #PosiłekDlaLekarza oraz #GastroPomaga, w ramach których lokale przekazują darmowe posiłki do szpitali, gdzie personel medyczny walczy z pandemią koronawirusa.

PS3

Marki Uber i Free Now również postanowiły włączyć się do walki z koronawirusem i jednocześnie wesprzeć polską służbę zdrowia. Firmy oferują darmowe przejazdy dla pracowników szpitali oraz laboratoriów medycznych.

PS4

Grupa naTemat postanowiła w nietypowy sposób podziękować służbie zdrowia, która codziennie walczy z pandemią koronawirusa – zleciła przygotowanie wielkoformatowego muralu, który pojawił się na budynku w centrum Warszawy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij