Firma Dr Irena Eris wysłała już 30 tys. kosmetyków do szpitali walczących z koronawirusem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Firma Dr Irena Eris wysłała już 30 tys. kosmetyków do szpitali walczących z koronawirusem

W sytuacji, z którą przyszło nam się zmierzyć, najważniejsza jest współpraca oraz wzajemna pomoc. Dr Irena Eris chce dołożyć swoją cegiełkę i wspomóc tych, którzy każdego walczą o życie i zdrowie wielu ludzi – firma przekazała już 30 tys. kosmetyków do polskich szpitali.

Zespół przedstawicieli medycznych Dr Irena Eris od połowy marca br. przekazuje kosmetyki, aby wesprzeć w obecnym, niezwykle trudnym okresie osoby, które na co dzień mierzą się z problemem koronawirusa na pierwszej linii frontu. W ramach firma przekazuje kremy do dłoni dla m.in. lekarzy, oddziałowych, pielęgniarek, co jest niezbędne przy ciągłym stosowaniu intensywnej dezynfekcji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dodatkowo firma wspiera także oddziały pediatrii, neonatologii i dermatologii, przekazując dla ich pacjentów emolienty. Ponadto, Dr Irena Eris dołączyła również do akcji „Jesteśmy razem. Pomagamy”.

Takie kosmetyki, jak kremy do pielęgnacji dłoni – niezbędne podczas wzmożonej dezynfekcji, żele służące do mycia oraz kremy nawilżające, które mogą pomóc podczas intensywnego stosowania maseczek, zostały przekazane do około 150 placówek medycznych. Przydadzą się one nie tylko do higieny, ale i pielęgnacji.

W sumie pro bono przekazanych zostało około 30 tys sztuk kosmetyków (liczba z dnia na dzień rośnie) . Do akcji pomocy szpitalom włączyły się również Hotele SPA Dr Irena Eris, które na potrzeby lokalnych szpitali przekazują komplety pościeli.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij