W ramach zbiórki na Siepomaga.pl zebrano już ponad 23 mln złotych na walkę z koronawirusem

W ramach zbiórki na Siepomaga.pl zebrano już ponad 23 mln złotych na walkę z koronawirusem

Od momentu wybuchu pandemii koronawirusa w Polsce w serwisie Siepomaga.pl trwa zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla polskich placówek medycznych, walczących z wirusem. Do tej pory udało się już zebrać ponad 23 mln złotych.

3 marca br. w serwisie Siepomaga.pl ruszyła ogólnopolska zbiórka, której głównym celem jest doposażenie w niezbędny sprzęt polskich ośrodków medycznych walczących z pandemią. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W miarę rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce o akcji z dnia na dzień robiło się głośniej – coraz więcej osób dokładało też swoją cegiełkę do pomocy polskiej służbie zdrowia, która codziennie ratuje pacjentów zarażonych wirusem. 

Do tej pory akcję wsparły 349 827 osoby i udało się zebrać już ponad 23 mln złotych – a liczba ta cały czas rośnie. 

W ramach zebranych pieniędzy inicjatorzy akcji dokonują zakupu niezbędnego sprzętu medycznego – m.in. maseczek, kombinezonów ochronnych, rękawiczek czy też przyłbic. Produkty te trafiły już do ponad 300 placówek służby zdrowia w całym kraju.

Pokaźną sumę pieniędzy na walkę z koronawirusem zebrała też Fundacja TVN w ramach akcji #koncertdlabohaterów, czyli serii internetowych koncertów, które odbyły się 4 kwietnia br. na platformie Player.pl – podczas transmisji na żywo udało się zebrać ponad 4 mln złotych. 

PS

Burmistrz Helu Mirosław Wądołowski postanowił w niezwykły sposób podziękować służbie zdrowia, która codziennie walczy z koronawirusem – w ramach akcji „Cichy Bohater” zaoferował m.in. lekarzom i pielęgniarkom darmowy wypoczynek nad morzem.

PS2

Coraz więcej restauracji z całej Polski włącza się w akcje #PosiłekDlaLekarza oraz #GastroPomaga, w ramach których lokale przekazują darmowe posiłki do szpitali, gdzie personel medyczny walczy z pandemią koronawirusa.

PS3

Marki Uber i Free Now również postanowiły włączyć się do walki z koronawirusem i jednocześnie wesprzeć polską służbę zdrowia. Firmy oferują darmowe przejazdy dla pracowników szpitali oraz laboratoriów medycznych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij