Jeden X ma znaczenie: Rafał Trzaskowski w nowym spocie zachęca do udziału w wyborach

Jeden X ma znaczenie: Rafał Trzaskowski w nowym spocie zachęca do udziału w wyborach

Rafał Trzaskowski zaprezentował swój najnowszy spot wyborczy – w kreatywny sposób zachęca społeczeństwo do wzięcia udziału w II turze wyborów i jednocześnie prosi o głos.

II tura tegorocznych wyborów prezydenckich odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 12 lipca br. Kampanie wyborcze są już na ostatniej prostej, a sami kandydaci na prezydenta wykorzystują te ostatnie kilka godzin przed nastaniem ciszy wyborczej, by przekonać do siebie jak największą liczbę osób, a co najważniejsze – tych niezdecydowanych. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz swój najnowszy spot wyborczy zaprezentował Rafał Trzaskowski. Motywem przewodnim wideo jest znak „X” – pojawia on się w różnych sytuacjach i wariacjach. Scenom zaś towarzyszy nowoczesna muzyka.

Spot kończy się słowami „Każdy X ma znaczenie. Ale ten TWÓJ ma teraz największe”.

PS

Tuż przed II turą wyborów prezydenckich Andrzej Duda zaprezentował nowy spot zatytułowany „Generacja RP”, którego bohaterami są młodzi mieszkańcy Warszawy. Internauci zarzucili politykowi tym samym zabieganie o głosy tzw. „warszawki”, na temat której negatywnie wypowiedział się kilka dni temu.

PS2

„Idę głosować, bo chciałbym żyć w tolerancyjnym kraju” – mówi Dawid Podsiadło w nowym spocie, który podbija internet. W ramach akcji #milionypowodów popularny piosenkarz, a także wiele innych znanych osobistości, zachęca społeczeństwo do wzięcia udziału w zbliżających się wyborach prezydenckich.

PS3

W pierwszej turze wyborów frekwencja była niemal rekordowa – głosowało 64,51% uprawnionych osób. Ale równocześnie ponad 10,5 mln Polaków postanowiło, by inni wybrali za nich. Dlatego gwiazdy muzyki, filmu i social mediów skrzyknęły się, by przekonać swoich fanów do uczestnictwa w II turze wyborów.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij