Clue: Nowy magazyn od Grupy Domodi dla branży e-commerce już dostępny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Clue: Nowy magazyn od Grupy Domodi dla branży e-commerce już dostępny

Skupia w sobie szerokie spojrzenie na rynek dwóch branż: mody i designu. Wśród autorów, obok osobowości z wymienionych dziedzin, o warstwę merytoryczną, związaną z e-commerce dbają eksperci na co dzień pracujący dla Domodi, Allani oraz Homebook. Na rynku ukazał się właśnie pierwszy numer Clue.

Clue – magazyn Grupy Domodi to kwartalnik, który jest wydawany od Q III 2020.  Punktem wyjścia oraz swoistym motto każdego z numerów magazynu staną się hasła, dopasowane do panującej w danym momencie sytuacji rynkowej. Celem publikacji jest przede wszystkim edukacja i przedstawianie przynoszących korzyści rozwiązań dla biznesu. Tematyka magazynu skoncentrowana jest wokół trzech głównych obszarów: biznesu, komunikacji oraz trendów. Dlatego na jego łamach cenną wiedzę odnajdą zarówno przedstawiciele działów PR i marketingu, sklepy oraz marki prowadzące swoje e-commerce jak i ludzie pasjonujący się obiema branżami. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Zależało nam, aby stworzyć przede wszystkim materiał edukacyjny, a na jego potrzeby pozyskać ekspertów o różnorodnych doświadczeniach i punktach widzenia. Całość chciałyśmy obudować w minimalistyczną publikację,  na łamach której zebrałyśmy wnioski i refleksje na temat kondycji branży – tak właśnie narodziło się Clue, definiowane jako wskazówka, klucz do sukcesu – mówi Martyna Głowińska, redaktor naczelna Clue.

Treści w publikacji każdorazowo będą przygotowywane przez ekspertów oraz autorytety świata mody i designu. Już w pierwszym numerze swoje obserwacje przedstawili: Sonia Przybył, badaczka trendów z Agencji Metaphor; Paulina Smaszcz, marketingowiec, mentorka, #kobietapetarda; Adela Ochman, dyrektorka kreatywna marki Argument; Aleksandra Kasza, właścicielka bloga Olcykowe; Dagmara Pakulska, marketerka, szkoleniowiec, autorka Niby-Prasówki; Ewelina Saja, specjalistka ds. PR i marketingu w Grupie Domodi; Marta Budziarek, copywriterka w Grupie Domodi; Piotr Sobieś, Google Ads & retargeting section lider w Grupie Domodi; Paweł Piekarski, B2B marketing manager w Grupie Domodi; Jan Sikora, profesor gdańskiej ASP, właściciel pracowni Sikora Wnętrza; Michał Piernikowski, dyrektor Łódź Design Festival; Katarzyna Księżnopolska, redaktor naczelna Magazif.com czy Justyna Siejka, współwłaścicielka Home Sweet Home PR. 

Pierwszy numer to 63 stron publikacji, na których zaproszeni goście i eksperci zawarli swoje przemyślenia pod hasłem: OD NOWA. 

– To właśnie przyszłość i to, co przed nami stały się tematem naszej publikacji. Z autopsji znamy sytuację, w jakiej znalazła się cała branża, dlatego nasz magazyn ma być odpowiedzią na jej potrzeby związane z poszukiwaniem rozwiązań lub inspiracji do działania – podsumowuje redaktor naczelna Clue.

Treść magazynu jest darmowa i dostępna tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij