Promocja "Sierpień miesiącem darmowych zwrotów" w ANSWEAR.com

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Promocja

ANSWEAR.com wprowadza do swojej oferty darmowe zwroty. Celem promocji jest przybliżenie klientom ciekawych marek, jak i zwiększenie atrakcyjności sklepu na tle konkurencji.

W sierpniu każdy klient będzie mógł dokonać bezpłatnego zwrotu lub wymiany towarów zakupionych w sklepie. Wystarczy, że skontaktuje się z kurierem DPD, a paczka zostanie odebrana z wybranego adresu (domu lub pracy) całkowicie za darmo - wszystkie koszty tej operacji pokryje ANSWEAR.com. Niespełniające oczekiwań produkty lub źle dobrane rozmiary to główne powody, które decydują o zwrocie lub wymianie towaru, dlatego oferta ta szczególnie powinna przypaść do gustu osobom stawiającym pierwsze kroki w zakupach odzieży przez internet.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

ANSWEAR.com to popularny sklep internetowy, który nie przestaje wdrażać coraz to nowszych rozwiązań, chcąc tym samym zmniejszać bariery w zakupach odzieży przez internet.

- Zależy nam na tym, by przekonać do siebie jak największą grupę osób, które na co dzień korzystają z internetu, a które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z markami, jakie dostępne są w naszym sklepie i które pokochał świat – Wojciech Tomaszewski, Dyrektor ds. Marketingu i E-commerce.

Więcej informacji na stronie: ANSWEAR.com/zwroty 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij