Wakacje z webinarami Akademii Marketingu – program

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wakacje z webinarami Akademii Marketingu – program

Sierpień będzie kolejnym miesiącem naznaczonym potężną dawką bezpłatnej, praktycznej wiedzy od ekspertów Akademii Marketingu. Zobacz, kiedy i jakie spotkania zaplanowali organizatorzy.

W biurze, czy na plaży – niezależnie od tego, gdzie spędzacie letni okres drugiego miesiąca wakacji, Akademia Marketingu w sierpniu może Wam towarzyszyć aż trzykrotnie, tradycyjnie oferując wiedzę i rozwiązania prezentowane przez uznanych praktyków różnych dziedzin i aspektów marketingu. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Architektura treści vs pozycjonowanie – 12 sierpnia, godz. 10:00

Sierpniowe webinary rozpoczynamy od spotkania z Piotrem Michalakiem, specjalistą SEO i doradcą Zarządu w Grupie TENSE, doświadczonym w prowadzeniu działań rozwojowych dla serwisów i sklepów różnej wielkości. Podczas swojego webinaru Piotr opowie o tym, jak budować odpowiednią architekturę treści w serwisie – tak, by na długi czas obserwować sukces organicznego pozycjonowania. Podczas wystąpienia Piotr Michalak podzieli się swoim doświadczeniem jak zaplanować zmiany w architekturze treści i podpowie, czym kierować się podczas optymalizacji strony i contentu. Wskaże konkretne narzędzia, dzięki którym sam zostaniesz architektem swojej strony. 

Rejestracja na to wydarzenie dostępna jest TUTAJ

Jak wykorzystać analizę social media do optymalizacji działań marketingowych? (20.08, godz. 10:00)

A już tydzień później, o strategicznym podejściu do budowy wizerunku marki przez social media, opowie przedstawicielka Sotrender, Magdalena Świątek. Podczas jej bezpłatnego webinaru na Akademii Marketingu, dowiesz się, jaki wpływ na prowadzenie komunikacji ma analiza działań w mediach społecznościowych.

Uzyskasz też wiedzę, na temat wskaźników efektywności i największych trendach w zakresie analizy oraz dowiesz się czym jest analiza segmenty komentarzy na fanpage’u oraz dlaczego liczba fanów nie świadczy o jego sukcesie.

Rejestracja na to wydarzenie dostępna jest TUTAJ

Halo, to ja Twój telefon! O komunikacji mobilnej, która sprzedaje (27.08, godz. 10:00)

A na sierpniowy deser pozostawiamy spotkanie z Markiem Oczkowskim, partnership managerem z SMSAPI, specjalistą komunikacji mobilnej, opartej na wiadomościach tekstowych i komunikatorach internetowych. Podczas webinaru opowie o sposobach dotarcia do klienta, takich jak SMS-y, wiadomości na WhatsApp, czy na coraz głośniej zapowiadanym RCS. Zdradzi też, jaka platforma lepiej sprawdzi się określonym branżom i przedsiębiorcom oraz przedstawi porady dotyczące wyboru kanału komunikacji bezpośredniej dla różnego rodzaju firmy, od małego sklepu internetowego po instytucje publiczne i korporacje oraz tego, jak wdrożyć je samodzielnie. 

Rejestracja na to wydarzenie dostępna jest TUTAJ

NowyMarketing jest patronem medialnym webinarów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij