Ruszyła telewizyjna kampania OTODOM „Dobre rady”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyła telewizyjna kampania OTODOM „Dobre rady”

Otodom zachęca, żeby podążyć za własnymi marzeniami i potrzebami. Kampania telewizyjna „Dobre rady” pokazuje, że każdy ma inne podejście do życia.

Główny bohater spotu poszukuje idealnego mieszkania – każdy doradza mu wybór innego lokalu. Niezależnie od tego, na co się zdecyduje, z pewnością znajdzie go na Otodom, najpopularniejszym serwisie z nieruchomościami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Nasz pomysł na spot pisze samo życie. Kiedy decydujemy się na zakup nieruchomości, otrzymujemy wiele różnych rad odnośnie do tego, na co powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze. Nie ma złych rad – ale każdy ma swój wymarzony lokal i znajdzie go na Otodom. Spot kampanii telewizyjnej, poza programami telewizyjnymi, pojawia się na YouTube, Facebooku i w sieciach VOD. – mówi Izabela Sobańska-Synowiec z Otodom.

Spot wyreżyserował Jan Foryś z Papaya Films. Za koncepcję odpowiada agencja 180HB, a produkcją zajął się Dom Produkcyjny F25. Na gruncie tej współpracy powstał klip, który dzięki kreatywnej i intensywnej pracy ekipy nakręcono w pięciu lokalizacjach, w trakcie zaledwie jednego dnia. Szczery i autentyczny przekaz to również efekt doboru aktorów, którzy w świecie reklamy są nowymi twarzami. Ich współpraca z reżyserem zaowocowała unikatowym spotem. Spot będzie emitowany od 1 do 30 września br. w TV oraz internecie.

Kampania radiowa Otodom ruszyła 24 lipca. Kampania telewizyjna potrwa od 1 do 30 września. Spot będzie można zobaczyć między innymi w TVN, Polsacie i stacjach tematycznych takich jak Domo+ czy Discovery, a także na YouTube i VOD.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij