Świąteczna reklama Coca-Coli jak oscarowy film. Reżyserem Taika Waititi

Świąteczna reklama Coca-Coli jak oscarowy film. Reżyserem Taika Waititi

Coca-Cola zaprezentowała swoją tegoroczną kampanię świąteczną zrealizowaną pod hasłem „This Christmas, give something only you can give”. Reżyserem spotu jest nowozelandzki reżyser Taika Waititi, laureat Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany do filmu „Jojo Rabbit”.

Bohaterem świątecznego spotu Coca-Coli jest mężczyzna, który wyrusza do pracy na przybrzeżnej farmie wiatrowej. Przedtem jednak jego córka wręcza mu list do Świętego Mikołaja. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W trakcie pracy mężczyzna orientuje się, że zapomniał wysłać list na czas, by zdążył on dotrzeć do adresata jeszcze przed Bożym Narodzeniem. W związku z tym postanawia sam dostarczyć list, odważnie przemierzając cały świat. 

Gdy w końcu dociera na Biegun Północy, czeka go niemałe rozczarowanie, które jednak szybko przeradza się w szczęśliwe zrządzenie losu, udowadniając, że magia świąt naprawdę istnieje.

Reżyserem spotu jest Taika Waititi, laureat Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany do filmu „Jojo Rabbit”. Za realizację odpowiada agencja Wieden & Kennedy London.

PS

Do sieci właśnie trafił bożonarodzeniowy spot Disneya. Ta trzyminutowa animacja opowiada wzruszającą historię babci, jej wnuczki oraz rodzinnych tradycji łączących je na przestrzeni lat.

PS2

Pod hasłem „W święta kolej przejść na TY” ruszyła bożonarodzeniowa kampania piwa Tyskie. Działania promuje utrzymany w ciepłej, świątecznej atmosferze spot, którego głównym bohaterem jest parowy pociąg Tyskiego i jego pasażerowie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij