#PaczkaDlaSzpitala: Akcja świąteczna dla pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Sieradzu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#PaczkaDlaSzpitala: Akcja świąteczna dla pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Sieradzu

Z okazji tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia, które w tym roku będą wyglądać inaczej niż zwykle, powstała akcja #paczkadlaszpitala. Dzięki temu wydarzeniu pacjenci Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu otrzymają paczki świąteczne i upominki.

Tegoroczne Święta wyglądać będą inaczej niż zwykle. Od kilkunastu miesięcy żyjemy w odmiennej niż dotychczas rzeczywistości, która związana jest z sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie. Realność spowodowała konieczność zmian, weryfikacji dotychczasowych nawyków, jak i nauki zupełnie odmiennych zasad i standardów. Przekształcenia wpłynęły praktycznie na wszystkie branże i obszary gospodarki, ale również indywidualnie na każdego z nas.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dlatego marka Perfekton przy wsparciu Miasta Sieradza, pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta, Pana Pawła Osiewały, organizuje akcję świąteczną #PaczkaDlaSzpitala dla pacjentów Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu. Do akcji włączają się również: Księgarnia i sklep z zabawkami Gandalf, Internetowa Księgarnia Bonito, firma Elektromonter, Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Urszula Rozmarynowska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Sieradzu, a także Młodzieżowa Rada Miejska.

Podczas trwania akcji do wydarzenia dołączają kolejne firmy i instytucje chcące wesprzeć przedsięwzięcie. Upominki mogą mieć formę materialną, lecz nie tylko. W Święta Bożego Narodzenia liczy się coś więcej. Można przygotować paczki dla osób chorych, nagrać filmik z życzeniami, wysłać coś od siebie.

Akcja #paczkadlaszpitala odbywać się będzie 22 grudnia 2020 roku. Tego dnia paczki zostaną dostarczone do Szpitala w Sieradzu. Aktualne obostrzenia jednak zabraniają wejścia na oddziały szpitalne. Dlatego do akcji włączają się Ratownicy Medyczni Sieradzkiego Szpitala, którzy pomogą wręczyć upominki wszystkim chorym!

– Wiemy, jak wiele poświęcają szpitale i ich pracownicy, aby sprostać obecnej rzeczywistości. Zdajemy sobie sprawę, że poświęcają własne zdrowie, a nawet życie. Chcemy pomóc. Zależy nam, aby wszystkie osoby, które w tym czasie, znajdują się w szpitalu wiedziały, że o nich pamiętamy. Chcemy podarować im nie tylko fizyczne drobiazgi, ale również coś znacznie ważniejszego – wiele ciepła i uwagi. Dlatego szczególnie cieszymy się, że są instytucje, władze miasta oraz osoby, którzy chcą dołączyć do wydarzenia! – mówi firma Perfekton.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij