VoiceFest - Pierwszy w Polsce Festiwal Asystentów Głosowych i Chatbotów

VoiceFest - Pierwszy w Polsce Festiwal Asystentów Głosowych i Chatbotów

Spotykamy się w 2 urodziny polskiego Google Asystenta, żeby dyskutować o smart speakerach, botach, a także tym, dlaczego coraz częściej będziemy rozmawiać z technologią. Widzimy się online 16 stycznia 2021 roku, w sobotę po południu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Chcesz otrzymać darmowe zaproszenie? Zostaw swój adres e-mail na www.voicefest.pl

Po co organizujemy Festiwal?

Mamy wrażenie, że cały czas stoimy w miejscu, powtarzając to samo, że video będzie ważne, że social media to priorytet, że ważne jest SEO no i w końcu po latach walki, że podcasty to nowe radio. Prawda jest taka, że kolejnym wielkim skokiem i czymś nowym w kategorii content marketingu, aplikacji oraz searchu będą technologie głosowe i chatboty.

Nie wierzycie? Już teraz ponad 50% wyszukań w internecie to wyszukiwania głosowe, a 30% z nich to wyszukiwania na urządzeniach BEZ EKRANU, czyli Smart Speakerach. Witamy w świecie #voicefirst.

Dlaczego Asystenci głosowi?

Według raportu DIGITAL 2020: POLAND ponad 90% Polaków posiadających smartfon - korzysta z systemem Android. Dla tych kilkunastu milionów użytkowników oznacza to, że wystarczy powiedzieć OK Google, aby uruchomić Google Asystenta. Asystenta, który potrafi coraz więcej, np. grać w gry.

– Obecnie jedne z najpopularniejszych gier głosowych w Polsce - Pytanie Dnia jest w stanie przyciągną miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy graczy – podkreśla Karol Stryja Chief Commercial Officer w utter.one - spółce współorganizującej wydarzenie i polskim leaderze rozwiązań głosowych.

Dla kogo?

Palnujemy dwie ścieżki tematyczne.

  • Inspiracyjną - dla marketerów, specjalistów od komunikacji oraz tych, którzy po prostu chcą dowiedzieć się więcej o Alexie, Google Asystencie i czatbotach.
  • Praktyczną - dedykowaną wszystkim tym, którzy już pracują w branży. Tworzą rozwiązania głosowe i konwersacyjne.

Speakerzy i program

Zaprosiliśmy najlepszych specjalistów w Polsce od przyszłości i technologii, praktyków i wizjonerów. Szczegółowy program ogłosimy w pierwszych dniach stycznia.  

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij